Chcete nový design, změnit barvu nebo ochránit lak?

Polepy aut

Moderní způsob, kterým rychle změníte barvu a zároveň ochráníte původní lak. Jde o ideální řešení pro toho, kdo touží po originálním vzhledu vozidla.

Ochranné fólie

Nabízíme ultra čiré uretanové ochranné fólie OpticShield™, které účinně chrání karoserii před poškozením nebo lak vozu před odletujícími kamínky, větvemi či drobnou kolizí na parkovišti.

Tónování skel

Na základě bohatých zkušeností jsme pro vás vybrali z celosvětového trhu jen to nejlepší. Tónování autoskel provádíme na počkání, a to i ve vaší garáži. Samozřejmě bez demontáže skel, z jednoho kusu fólie a do 90 minut.

Grafický design

Máte jasnou představu o designu vašeho vozu? Nebo si naopak automobil nedokážete s polepem představit? Navrhneme jedinečný a kreativní design, přesně pro vaše auto.

SLUŽBY

WrapStyle je mezinárodní společnost, která patří mezi nejlepší v tomto oboru. Svou pozici jsme budovali v průběhu posledních pěti let, a to díky pobočkám po celém světě. V centrále v České republice a v dalších světových metropolích, jako například Dubaji či Singapore, nabízíme tyto profesionální služby: polepy automobilů (3D fólie neboli car wrapping), aplikaci ochranných fólií na karoserii, keramickou ochranu laku, tónování skel, polepy lodí a jacht, grafický design nebo reklamní polepy.

SPOLUPRÁCE

Otevři si vlastní franšízu WrapStyle. Franšízing je založen na využití zkušeností a úspěchu existující společnosti v oblasti celopolepu a stylingu vozidel, tónování
autoskel, ochrany laku nebo grafického designu. Velkou výhodou spolupráce jsou naše dlouholeté zkušenosti, profesionální přístup, vlastní technologie a propracované know how.
Objevte zaručeně bezpečnější a rychlejší vstup na trh, získejte naše zkušenosti z designových polepů aut, tónování skel nebo ochrany laku. Spolupracujte s ověřenou značkou od samého začátku svého podnikání.

NÁŠ TÝM

Jsme automobiloví nadšenci a klíčem k našemu úspěchu je tým odborníků v oblasti polepů aut. Již 15 let zdokonalujeme své techniky, dovednosti a přispíváme ke zkvalitnění našich služeb, kterými jsou polepy dopravních prostředků. Můžeme polepit vaše auto kvalitní fólií, ochránit lak polyurethanovou fólií či keramickou vrstvou.
Pro vaše auto můžeme vytvořit jedinečný design během dvou dnů! Cokoliv chcete… I věci, které jste si ještě ani nedokázali představit – stačí svěřit auto do rukou našich designerů.

NÁŠ CÍL A NAŠE VIZE

Být světovou jedničkou v polepech dopravních prostředků.  WrapStyle je založen na myšlence komunity lidí v oblasti polepů aut, ochrany laku, tónování autoskel, grafického designu, renovace interiéru aut, polepů lodí či jiných dopravních prostředků. Naše prvotřídní pověst pomáhá členům sítě nabídnout zákazníkům vysokou přidanou hodnotou, která vyžaduje zvláštní přístup a profesionální práci.

Od roku 2011 se rozrůstáme velmi rychle – zdvojnásobili jsme počet našich poboček. Zabýváme se také polepem jacht a lodí. Do konce roku 2020 plánujeme provozovat 26 poboček v metropolích po celém světě. Jsme WrapStyle a jsme zárukou kvality.

Služby

Spolupráce

Otevírací doba - centrála Zlín
Mon: 8:00 - 16:00
Tue: 8:00 - 16:00
Wed: 8:00 - 16:00
Thu: 8:00 - 16:00
Fri: 8:00 - 16:00
Sat: Closed
Sun: Closed

O nás

Kontakty

6486

Celkem

1836

Polepy aut

3780

Tónování skel

870

Ochranné fólie laku

Back to top