WRAPSTYLE PRAHA

Neexistuje žádná práce, kterou bychom nezvládli

Podnikáme již mnoho let a realizovali jsme přes 1000 aut. Máme zkušenosti s mnoha různými typy projektů. Neexistuje žádná práce, kterou bychom nezvládli. Máme zkušenosti, díky kterým vám poskytneme tu nejvyšší kvalitu a profesionalitu v oboru. Nabízíme prémiové služby v oblasti polepů automobilů, komerčních instalací, tónování oken, protislunečních fólií, lepení lodí a jachet, fólií na ochranu laku a keramické ochrany interiéru a exteriéru vozu.

ČESKÁ REPUBLIKA

Praha

Provozní doba

Pondělí 8.00 – 18.00
Úterý 8.00 – 18.00
Středa 8.00 – 18.00
Čtvrtek 8.00 – 18.00
Pátek 8.00 – 18.00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

O NÁS

Zajišťujeme polepy aut i vozidel, tónování autoskel, změnu barvy auta pomocí fólie, car wrap, colorchange, převlek i celopolep aut, ochranu laku, carbon či chrom, autofólie, lakování kol, 3D fólie, folie místo laku nebo tuning.

Patříme mezi špičkové společností zabývajících se polepem a stylingem automobilů na světě. V současné době polepíme tisíce aut ročně a nabízíme pět základních služeb – polepy automobilů (změna barvy, úplné zabalení, částečné zabalení), ochranné PPF fólie laku, tónování a zatmavování oken, keramickou ochranu laku a grafický design.

Wrapstyle polepy aut - icon black

HLAVNÍ SLUŽBY

POLEPY AUT

Moderní způsob, který vám umožní rychle změnit barvu vozu a díky kterému zároveň ochráníte původní lak. Polep auta je mnohem víc než jen alternativa k přelakování.

OCHRANNÉ FÓLIE

Vysoce čirá polyuretanová fólie poskytuje laku a karoserii, stejně jako ostatním exponovaným částem karoserie, maximální ochranu pro váš vůz na dlouhá léta.

TÓNOVÁNÍ / ZATMAVOVÁNÍ AUTOSKEL

Provádíme na počkání, a to i ve vaší garáži – samozřejmě bez demontáže skel, z jednoho kusu fólie a do 90 minut.

GRAFICKÝ DESIGN

Navrhneme jedinečný a kreativní design přesně pro vaše auto. Náš profesionální grafický tým vám pomůže uvést vaše představy v realitu.

Wrapstyle ochrana laku - icon black

HISTORIE A REFERENCE

Je naším potěšením Vám oznámit, že spojení mezi WrapStyle Praha a Obchodním domem Kotva je opět aktuální! Pouze na moment změnil WrapStyle Praha svoji adresu, aby se zanedlouho vrátil zpět na místo v srdci Starého Města. WrapStyle Praha opět naleznete na staronové adrese Nám. Republiky 656/8, 110 00 Praha.

Prémiové služby a prvotřídní zákaznický servis je naším prvořadým cílem. Navštivte znovu otevřenou provozovnu a přesvědčte se o našich slovech sami. Obchodní dům Kotva je architektonickým skvostem a kulturní památkou. Tato úžasná lokace umožňuje našim klientům nasát atmosféru pražského Starého Města, zatímco jsou jejich vozidla opečovávána našimi specialisty.

SLUŽBY

Nabízíme prémiové služby v oblasti polepů automobilů, komerčních instalací, tónování oken, protislunečních fólií, lepení lodí a jachet, fólií na ochranu laku a keramické ochrany interiéru a exteriéru vozu.

Přejít nahoru