OCHRANA LAKU KAROSERIE

Pro ty, kdo opravdu milují svá auta

OpticShield™ je ultra čirý polyurethanový film, který poskytuje laku a automobilu, stejně jako ostatním exponovaným částem karoserie, maximální ochranu. Díky své pružnosti, vodoodpudivým a samoopravným účinkům zajišťuje fólie OpticShield™ dokonalou ochranu pro váš vůz. Tato fólie vyniká dlouhou životností, maximální čirostí a výjimečnou odolností.

PROČ CHRÁNIT LAK?

Pamatujete si na ten pocit, když bylo auto nové, ten lesk? Bezchybný povrch laku způsobil, že jste ho umývali a leštili každý týden, ale už nikoliv obyčejným mycím prostředkem a houbou, jako jste to dělali dříve. Pak je tu parkoviště… zvolíte nejvzdálenější místo, abyste se vyhnuli vozíkům a bezohledným řidičům a jejich dveřím. Zní vám to povědomě? Takhle to ale nemůžete vést věčně.

Objeví se poškození od kamínků a každodenní opotřebení bude mít vliv na lesk a vzhled vašeho vozu. Je to nevyhnutelné, čím více budete své auto využívat, tím více se bude opotřebovávat. Jistě, můžete toto poškození napravit, ale abyste udrželi vůz jako nový, museli byste každý měsíc navštěvovat detailingové studio. Co kdyby existoval způsob, jak chránit své auto před změnou jeho barvy, vzhledu nebo povrchové úpravy?

OCHRANNÁ FÓLIE (PPF)

Paint Protection Film (PPF) je extrémně odolná, prakticky neviditelná polyurethanová fólie, která se aplikuje na povrch vašeho vozu. Chrání tak lak a dodává mu vyšší lesk než ten sériový, přičemž má samoopravný efekt, díky němuž je fólie odolná proti vzniku škrábanců. Nemusíte se obávat nevratných změn – Paint Protection Film je 100% odstranitelný z továrního laku bez jakéhokoli defektu.

Technologie samoopravitelnosti zajišťuje schopnost vrchní vrstvy zacelit se, když na povrchu folie vzniknou škrábance například po mytí. Vrchní vrstva o tloušťce přibližně 0,15 mm se postupem času a působením tepla ze slunce sama zacelí. Tento efekt lze urychlit pomocí horké vody nebo tepla z fénu. Škrábance doslova zmizí před očima.

PROČ OPTICSHIELD?

OpticShield™ fólie vynikají dlouhou životností, vysokým leskem a samoregeneračními shopnostmi. Díky speciální nano vrstvě jsou naše fólie vysoce hydrofobní a voda tak neulpívá na povrchu karoserie. Tyto čiré fólie využívají speciální samoregenerační elastomerní polymery, které eliminují škrábance, aniž byste museli cokoliv dělat.

Jsou schopné samy zacelovat vzniklé škrábance a zároveň jsou velmi odolné proti znečištění a nežloutnou. Kouzlo tkví ve speciálním výrobním postupu s využitím elastomerního polymeru, který nejenže se stará o eliminaci veškerých povrchových poškození, ale je i tvrdší, pevnější a odolnější proti okolním vlivům, a to včetně chemikálií. Díky těmto vlastnostem patří OpticShield™ mezi nejlepší ochrannou fólii ve své třídě. Pro více informací navštivte web Optic-shield.com.

NENÍ TO JEN O AUTECH

Ochranná fólie se obvykle aplikuje na ty nejzranitelnější části vozidel jako je kapota, nárazník, zrcátka, kliky, atd. Po nalepení je téměř neviditelná a přesto poskytuje maximální ochranu vozu před každodenním opotřebením. Fólie OpticShield™ je prakticky bezúdržbová, protože chrání před nečistotami, vodními skvrnami a jinými nečistotami.

OpticShield™ ochrání nejen automobil, ale i jiná vozidla jako jsou letadla, čluny, motocykly a elektrická zařízení.

SLUŽBY

Nabízíme prémiové služby v oblasti polepů automobilů, komerčních instalací, tónování oken, protislunečních fólií, lepení lodí a jachet, fólií na ochranu laku a keramické ochrany interiéru a exteriéru vozu.

SPOJTE SE S NÁMI


    Přejít nahoru