SLUŽBY

Neexistuje žádná práce, kterou bychom nezvládli

Podnikáme již mnoho let a realizovali jsme přes 1000 aut. Máme zkušenosti s mnoha různými typy projektů. Neexistuje žádná práce, kterou bychom nezvládli. Máme zkušenosti, díky kterým vám poskytneme tu nejvyšší kvalitu a profesionalitu v oboru. Nabízíme prémiové služby v oblasti polepů automobilů, komerčních instalací, tónování oken, protislunečních fólií, lepení lodí a jachet, PPF fólií na ochranu laku a keramické ochrany interiéru a exteriéru vozu.

Wrapstyle polepy aut - icon black

POLEPY AUT

Car wrapping je moderní způsob, který vám umožní rychle změnit barvu vozu a díky kterému zároveň ochráníte původní lak. Jde o ideální řešení pro toho, kdo touží po originálním vzhledu vozidla. Celopolep auta je mnohem víc než jen alternativa k přelakování. Je to ideální řešení pro jednotlivce hledající stylový design.

Wrapstyle design - icon black

GRAFICKÝ DESIGN

Máte jasnou představu o designu svého vozu? Nebo si naopak automobil nedokážete s polepem představit? Navrhneme jedinečný a kreativní design přesně pro vaše auto. Náš profesionální grafický tým vám pomůže uvést vaše představy v realitu.

Wrapstyle ochrana laku - icon black

OCHRANA LAKU

Vysoce čirá polyuretanová fólie poskytuje laku a karoserii, stejně jako ostatním exponovaným částem karoserie, maximální ochranu. Díky pružnosti, vodoodpudivým schopnostem a samoopravným vlastnostem PPF fólie zajišťuje dokonalou ochranu pro váš vůz na dlouhá léta.

Wrapstyle tónování oken - icon black

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL

Na základě bohatých zkušeností jsme pro vás vybrali z celosvětového trhu jen to nejlepší. Tónování autoskel provádíme na počkání, a to i ve vaší garáži. Samozřejmě bez demontáže skel, z jednoho kusu fólie a do 90 minut.

Wrapstock - icon black

WRAPSTOCK.COM

WRAPSTOCK.COM je online databáze plná kreativních designů, které jsou k dispozici ke stažení 24/7. Naše designy se hodí na jakýkoliv model automobilu. Design z této databáze vám zpracujeme pro váš vůz nebo ho můžeme jakkoliv modifikovat. Je to tak snadné! Vyberte si svůj design a nechte nalepit na své auto ještě dnes.

Wrapstyle 3D Changer - icon black

3D CHANGER

3D Changer je konfigurátor pro výběr designu a barvy pro váš vůz. Hrajte si a užijte si proces změny designu a barev v našem konfigurátoru. Vyberte si svůj design, prohlédněte si ho na jakémkoli typu automobilu, upravte kola, zkontrolujte vzhled vozu v různých scénách a uložte si výsledek třeba do telefonu. Design nikdy nebyl dostupnější, rozhodování nikdy nebylo snazší a rychlejší.

SPOJTE SE S NÁMI


    Přejít nahoru