WRAPSTYLE OSTRAVA

Neexistuje žádná práce, kterou bychom nezvládli

Podnikáme již mnoho let a realizovali jsme přes 1000 aut. Máme zkušenosti s mnoha různými typy projektů. Neexistuje žádná práce, kterou bychom nezvládli. Máme zkušenosti, díky kterým vám poskytneme tu nejvyšší kvalitu a profesionalitu v oboru. Nabízíme prémiové služby v oblasti polepů automobilů, komerčních instalací, tónování oken, protislunečních fólií, lepení lodí a jachet, fólií na ochranu laku a keramické ochrany interiéru a exteriéru vozu.

ČESKÁ REPUBLIKA

OSTRAVA

Provozní doba

Pondělí 8:00 – 16:00
Úterý 8:00 – 16:00
Středa 8:00 – 16:00
Čtvrtek 8:00 – 16:00
Pátek 8:00 – 16:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

O NÁS

Zajišťujeme polepy aut i vozidel, tónování autoskel, změnu barvy auta pomocí fólie, car wrap, colorchange, převlek i celopolep aut, ochranu laku, ochranná folie, carbon či chrom, autofólie, lakování kol, 3D fólie, folie místo laku nebo tuning. Služby realizujeme v našich prostorách v nákupní galerii FUTURUM Novinářská 6a, Ostrava.

Patříme mezi špičkové společností zabývajících se polepem a stylingem automobilů na světě. V současné době polepíme tisíce aut ročně a nabízíme pět základních služeb – polepy automobilů (změna barvy, úplný polep, částečný polep), ochranné PPF fólie laku, tónování a zatmavování oken, keramickou ochranu laku a grafický design.

Wrapstyle polepy aut - icon black

HLAVNÍ SLUŽBY

POLEPY AUT

Moderní způsob, který vám umožní rychle změnit barvu vozu a díky kterému zároveň ochráníte původní lak. Polep auta je mnohem víc než jen alternativa k přelakování.

OCHRANNÉ FÓLIE

Vysoce čirá polyuretanová fólie poskytuje laku a karoserii, stejně jako ostatním exponovaným částem karoserie, maximální ochranu pro váš vůz na dlouhá léta.

TÓNOVÁNÍ / ZATMAVOVÁNÍ AUTOSKEL

Provádíme na počkání, a to i ve vaší garáži – samozřejmě bez demontáže skel, z jednoho kusu fólie a do 90 minut.

GRAFICKÝ DESIGN

Navrhneme jedinečný a kreativní design přesně pro vaše auto. Náš profesionální grafický tým vám pomůže uvést vaše představy v realitu.

Wrapstyle ochrana laku - icon black

HISTORIE A REFERENCE

Společnost WrapStyle jsme založili v roce 2012, její kořeny ale sahají už do roku 2006, kdy jsme široké veřejnosti poskytovali službu tónování oken pod názvem TinTek. Začali jsme doslova v garáži a neměli jsme nic jiného než vizi a odhodlání. V roce 2008 jsme provedli první pokusy celopolepů aut. V té době byla celá karoserie polepená fólií spíše utopií, my jsme produktu ale věřili a snažili se prorazit.

Naším cílem bylo poskytovat vysoce kvalitní služby v kombinaci s bezkonkurenční péčí o zákazníky u nás i v zámoří. Katar a další destinace navázaly na současných 25+ poboček ve 20 zemích. V současné době polepíme tisíce aut ročně.

SLUŽBY

WrapStyle Zlín nabízí prémiové služby: celoplošné polepy a car wrapping automobilů, komerční instalace, tónování oken a světlometů aut, zatmavení autoskel, instalace protislunečních fólií, ochanné polepy lodí a jachet, PPF fólií na ochranu laku a keramické ochrany interiéru a exteriéru vozu nebo grafický a automotive design.
Přejít nahoru