WRAPSTOCK.COM

Univerzální designy dostupné 24/7. Stahujte, tiskněte a lepte ještě ten samý den!

Wrapstock.com je součástí skupiny WrapStyle. Na základě všech zkušeností získaných působením WrapStyle ve více než 25 zemích po celém světě jsme vytvořili online e-shop Wrapstock.com. Naše designy sedí na jakýkoliv typ automobilu – univerzálnost zaručuje hladký proces lepení. Vyberte si design, který se vám líbí, stáhněte jej, vytiskněte a polepte automobil ještě dnes. Tisk nechte na nás, nebo si ho zařiďte dle vlastních preferencí. Nepodařilo se vám najít ten správný design? Prohlédněte si web Wrapstock.com a najděte ten, který se nejlépe hodí k vašemu vozu.

DOSTUPNOST
24/7

200+ HOTOVÝCH
DESIGNŮ

ZMĚNA
BARVY

SEDÍ
KAŽDÉMU AUTU

3D
NÁHLED

OTEVŘENÁ DATA
NA VYŽÁDÁNÍ

stock design icon

WRAP STOCK

UNIVERZÁLNÍ DESIGNY KE STAŽENÍ 24/7

Nemáte designéra, ani čas ho hledat? Naše univerzální designy jsou pro vás jednoduchým řešením. Vyberte si z našeho online katalogu nabitého úžasnými designy. Nenechte se mýlit – designy lze instalovat na každé vozidlo, jsou totiž univerální. Vyberte si, stáhněte tisková data a můžete začít s lepením ještě dnes! Nemáte designéra? Žádný problém.

custom design icon

DESIGN NA MÍRU

ZÍSKEJTE VLASTNÍ DESIGN

Chcete něco zcela jedinečného? Naši designéři vám navrhnou jedinečný design na míru, díky kterému bude vaše auto středem pozornosti. Řekněte nám, co hledáte, a zbytek nechte na nás. Každý takový projekt je pro nás výzvou! Milujeme tvořit originály.

wrapstock configurator logo

KONFIGURÁTOR

BYL STVOŘEN, ABY VÁM ZJEDNODUŠIL ŽIVOT

3D Changer konfigurátor je aktuálně nejmodernějším nástrojem, který vám pomůže zobrazit všechny Wrapstock designy na více než 100 automobilech. Získejte vysoce kvalitní 3D vizualizace pro své klienty přímo u vás na pobočce, a to ihned. Měňte design a barvu podle svých představ, jako ve hře. Bavte se!

ZMĚNA BARVY

Líbí se vám naše návrhy, ale nesedí vám barva? Máte raději červenou než žlutou? Žádný problém, přesvědčte se sami.

NÁHLED DESIGNU NA VAŠEM AUTĚ

Bojujete se svou představivostí? Zkontrolujte, jak by design zobrazený na BMW vypadal třeba na vašem Audi nebo jakémkoliv jiném autě.

JAK TO FUNGUJE

Snažíme se dělat všechno co nejjednodušší. Základní informace najdete v našem úvodním videu. Zajímá vás, jak polepit auto našimi designy? Chcete se dozvědět více podrobností ohledně všech rozměrů a technických specifikací?

Michaela - Wrapstock project manager

MICHAELA BRAZDIL
project manager

info@wrapstock.com
+420 774 059 164

MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY?

Kontaktujte nás na info@wrapstock.com nebo

SLUŽBY

Nabízíme prémiové služby v oblasti polepů automobilů, komerčních instalací, tónování oken, protislunečních fólií, lepení lodí a jachet, fólií na ochranu laku a keramické ochrany interiéru a exteriéru vozu.

SPOJTE SE S NÁMI


    Přejít nahoru