POLEPY AUT

Dáváme autům styl

Polep aut není jen alternativou k lakování. Je ideálním řešením pro jednotlivce, kteří hledají originální design automobilu. Svůj vůz můžete upravit pouze změnou barvy nebo na fólii můžeme vytisknout jakýkoliv design. Díky fólii navíc ušetříte, protože polep chrání lak, a zachová tak hodnotu vašeho vozidla.

TVÉ AUTO. TVŮJ STYL.

Dejte nám chvilku, vysvětlíme vám, jak to funguje. I když polepy aut nejsou úplnou novinkou, pro širokou veřejnost stále nejsou až tak známé. Je zřejmé, že vinylová fólie může zcela změnit vzhled a design vašeho vozu, ale také chrání auto a jeho lak před povětrnostními vlivy.

Změnili jste názor na barvu svého vozu? Chcete vozidlo prodat? Jednoduše odstraňte fólii a původní lak je jako nový. A funguje to i naopak. Pokud jste našli ojetý vůz, který je dokonalý ve všech aspektech kromě barvy, jednoduše to napravíme. Pokud lak neobsahuje žádné zásadní nedostatky, barvu vám změníme do 2 dnů.

WRAPPING VS. LAKOVÁNÍ

Polepy aut můžou být decentní – můžete změnit jen některé prvky vozu nebo upozornit na konkrétní detail vozu. Anebo můžou být tak odvážné, jak si sami dovolíte. Lze dosáhnout různých povrchových úprav a barvy, která lakováním jednoduše není možná. Takže jsme vybrali barvu a povrchovou úpravu – a co proces skutečného zabalení vozu?

Náš tým má rozsáhlé mezinárodní zkušenosti s aplikací polepů, spolupracujeme s nejlepšími výrobci vinylových fólií na světě jako jsou Avery, 3M, Oracal, KPMF a HEXIS, abychom zajistili, že vaše vozidlo zůstane ohromující i po letech. Dobře polepená prémiová fólie vydrží až pět let a vyžaduje mnohem menší údržbu než lak.

DESIGN NA PRVNÍM MÍSTĚ

Díky našim franšízovým pobočkám všude po světě čerpáme z rozsáhlé galerie designů, doslova tisíců realizovaných projektů, které nás inspirují. A to je velmi důležité, protože jen tak si můžete být jisti, že bez ohledu na to, jaký typ vozidla máte, my máme příslušné zkušenosti a znalosti k tomu ho přeměnit podle vašich představ.

Polep auta na zakázku představuje způsob, jak se vyjádřit, jak nechat vyniknout své vozidlo, dát mu nový život nebo ho jen chránit, a zachovat ho tak déle jako nové. Pokud se chcete dozvědět více o polepu automobilu nebo byste chtěli vytvořit nezávaznou cenovou nabídku pro váš nový design automobilu, neváhejte nás kontaktovat!

NENÍ TO JEN O AUTOMOBILECH

Polepení motocyklu je,  ač se to nezdá, vždy výzva. Je to něco, co byste měli nechat pouze na profesionálnímu týmu. Podívejte se na motocykl pozorně a uvidíte křivky, kterých jste si možná nevšimli. Pak si uvědomíte, kolik různých zakřivení motocykl má a jak omezený přístup pro lepení jednotlivých dílů poskytuje.

U nás ve WrapStyle jsme ale už polepili mnoho motocyklů, a to nejen designovými polepy. Umíme dosáhnout úplné změny barvy nebo replikovat váš oblíbený závodní superbike. Stačí jen chtít a budete zaručeně vyčnívat z davu.

SLUŽBY

Nabízíme prémiové služby v oblasti polepů automobilů, komerčních instalací, tónování oken, protislunečních fólií, lepení lodí a jachet, fólií na ochranu laku a keramické ochrany interiéru a exteriéru vozu.

SPOJTE SE S NÁMI


    Přejít nahoru