GRAFICKÝ DESIGN

Být originální. Představivost nemá žádné hranice!

Máte jasnou představu? Nebo si naopak nedokážete představit, jaký design by vaše auto mělo mít? Neváhejte nás kontaktovat. Navrhneme vám svěží a kreativní design ve stylu tuning, racing, rally, street či jakýkoliv jiný styl podle vašich představ. V tomto ohledu jsou možnosti neomezené, protože na fólii lze natisknout, cokoliv vás napadne.

ZMĚNA BARVY JE DOBRÁ,
ALE DESIGN JE LEPŠÍ

Chcete něco zcela jedinečného? Naši designéři vám pomohou navrhnout jedinečný polep, díky kterému bude vaše auto zaručeně středem pozornosti. Každý takový projekt je pro nás výzvou. Vznikli jsme, abychom tvořili originály.

Pojďme na to! Sdělte nám, co hledáte a co požadujete, a zbytek už nechte na nás. Každý projekt, jako je i ten váš, nás nutí dále posouvat hranice designu a našich možností. Být originální je to, oč tu běží!

DESIGNY
PŘIPRAVENÉ K REALIZACI 24/7

Pokud nemáte čas a nový design potřebujete ještě dnes, máme pro vás jednoduché řešení. Vyberte si z našeho katalogu nabitého úžasnými designy a nemějte obavy – designy lze upravit pro každé vozidlo. Wrapstock.com je online databáze s univerzálními vzory, která je k dispozici ke stažení 24/7. Naše designy se hodí na každý automobil. Design z naší databáze vám zpracujeme pro váš vůz nebo ho můžeme jakkoliv modifikovat.

Další informace najdete na webu Wrapstock.com.

CO DĚLÁME

Ještě zdaleka nekončíme! Díky našemu know-how nás můžete kontaktovat také ohledně otázek vizuální identity, designu svého firemního loga či vývoje inspirativního názvu své společnosti.

V podstatě jsme schopni navrhnout cokoli a nakonec to i polepit. Od komerčního polepu přes designové logo až po detaily jako je notebook, který má například stejný design jako váš motocykl. Děláme to, co se nám líbí, děláme to rádi a vaše požadavky pro nás nejsou úkolem, ale výzvou. Neváhejte nás s čímkoli kontaktovat. Jsme schopni zpracovat návrhy na vyžádání ve 3D a prezentovat váš návrh prostřednictvím virtuální reality nebo v našem konfigurátoru 3dchanger.com

KOMERČNÍ POLEP

Ať už máte jakýkoliv druh vozidla, neexistuje lepší způsob, jak investovat do reklamy a být vidět, než právě polep. Pokud už máte hotové logo, motivy a firemní identitu, vaše vozidlo nabízí neuvěřitelný prostor pro reklamu vaší společnosti. A WrapStyle je vaším zdrojem nápadů i samotné realizace. Od nákladních a užitkových vozidel přes velké vozové parky až po dodávky patřící do malé firmy. S tím vším vám pomůžeme a navrhneme polep, který bude pozitivně propagovat vaše podnikání pokaždé, když vaše vozidlo vyrazí pro náklad nebo na schůzku.

A jako bonus díky polepu zachováte lak auta v perfektním stavu, čímž ochráníte jednu z nejdražších věcí podniku.

GRAFICKÝ DESIGN

Prohlédněte si galerii WrapStyle a získejte inspiraci, jak vyladit svůj vůz fóliemi změnou barvy, tištěnou grafikou a jedinečným stylem. Navrhli jsme stovky designů, které vedou ke spokojenosti mnoha zákazníků. Projděte si naši galerii a přesvědčte se sami.

SLUŽBY

Nabízíme prémiové služby v oblasti polepů automobilů, komerčních instalací, tónování oken, protislunečních fólií, lepení lodí a jachet, fólií na ochranu laku a keramické ochrany interiéru a exteriéru vozu.

SPOJTE SE S NÁMI


    Přejít nahoru