TÓNOVÁNÍ OKEN

DĚLÁME AUTA COOL

Okenní a protisluneční fólie XERO blokují téměř 100 % UV paprsků, snižují oslnění, chrání vás i interiér vašeho vozu a dodávají vašemu autu styl. Okenní fólie XERO jsou vyvinuty tak, aby poskytovaly dokonalou ochranu proti slunci a UV záření. Nabízíme celou řadu produktů od tradičních barvených fólií až po pokročilé uhlíkové fólie navržené tak, aby blokovaly vysoké procento infračervených paprsků. Od našich fólií můžete vždy očekávat výjimečnou kvalitu, neuvěřitelnou trvanlivost a snadnou aplikaci. Chraňte sebe a interiér svého vozu před poškozením sluncem díky automobilovým fóliím XERO.

ZATMAVENÁ SKLA DODAJÍ VAŠEMU VOZU ELEGANCI

Shromáždili jsme zkušenosti s tónováním autoskel z více než tisíce instalací. Naučili jsme se, že pro dosažení nejlepších výsledků je nejdůležitější dobrá komunikace s klienty. Naše zkušenosti nám pomohly vybrat pro vás nejlepší materiál z celosvětového trhu protislunečních autofólií.

WrapStyle tónuje okna ve špičkové kvalitě. Samozřejmě bez demontáže skla a z jednoho kusu fólie. Po pečlivé konzultaci s klientem u vzorníků vždy vybereme model a odstín fólie. Používáme pouze kvalitní atestované fólie. Atestační štítky a certifikáty jsou samozřejmostí.

PROČ TÓNOVANÁ OKNA?

 • Zdokonalují vzhled vašeho automobilu
 • Dodávají pocit soukromí a zvyšují bezpečí cestujících v případě nehody
 • Zadržují až 98 % UV záření a chrání tak cestující – zejména děti, ale i zvířata
 • Prodlužují životnost a dobrý vzhled interiéru vozu
 • Výrazně redukují letní přehřívání interiéru vozu
 • Snižují riziko vykradení vozu
 • Poskytují soukromí
 • Zvyšují pohodlí a koncentraci řidiče
 • Jsou dlouhodobě barevně stabilní
 • Snižují odlesky slunce – minimalizují únavu očí
 • Fólie vyrobené osvědčenými technologiemi v USA, za použití materiálů nejvyšší kvality s doživotní zárukou

XERO NANO - ÚČINNÁ REDUKCE TEPLA

XERO-NANO Carbon nabízí dokonalé řešení pro odvádění tepla, blokuje více než 99 % UV paprsků a více než 80 % infračerveného tepla. Chrání vás, vaše spolucestující a prodlužuje životnost interiéru vašeho vozu.

XERO NANO neobsahuje žádné kovové prvky a je založena na principu jasného optického polyesteru. Při používání elektronických zařízení nemusíte mít starosti – nijak neruší jejich funkci.

XERO ULTIMATE – KOMFORT. BEZPEČNOST. DESIGN.

XERO-ULTIMATE fólie nejenže vypadá skvěle na vašem voze, ale také chrání interiér před škodlivými UV paprsky, které ho mohou poškodit. Jako všechny XERO fólie má i tato doživotní záruku a je ideálním řešením i co se týče poměru cena/výkon. Ve WrapStylu je nejpoužívanější fólií. Více informací o všech typech fólií najdete níže (na vyžádání).

XERO poskytuje jak instalačnímu středisku, tak i spotřebiteli volbu, která vydrží díky své kvalitě po celý život. S naší folií Ultimate získáváte mnohem víc, než za co platíte. Pro více informací navštivte web Xerofilms.com

SLUŽBY

Nabízíme prémiové služby v oblasti polepů automobilů, komerčních instalací, tónování oken, protislunečních fólií, lepení lodí a jachet, fólií na ochranu laku a keramické ochrany interiéru a exteriéru vozu.

SPOJTE SE S NÁMI


  Přejít nahoru