SPECIÁLNÍ PROJEKTY

Nové možnosti ve stylingu automobilů

Změňte svůj vůz na prvotřídní originál s WrapStyle CZ!

WrapStyle Special Projects

 

U každého projektu, který pro Vás realizujeme ve spolupráci s Carlex design, se snažíme použít veškerou naši představivost a zkušenosti, které jsme během 10ti let získali. Každý den brány našeho podniku opustí další vozidlo s neobvyklým designem. Naší specialitou jsou celopolepy neboli car wrapping – vyrobili jsme jich stovky… Každý z nich uskutečnil něčí sny o krásném a neokoukaném designu auta. A nejde jen o změnu barvy, ale nabízíme také možnost úpravy interiéru vozidla a sladění designu vozu do posledního detailu.

Přejeme si, aby radost a spokojenost byly stále synonymy naší značky. Vážíme si toho, že jste zvolili právě nás, proto Vás chceme ujistit, že nabízíme pouze výrobky prvotřídní kvality. Car wrapping a autočalounictví může být nejen řemeslo – je to kombinace zájmu o automobily s vášní pro krásu a estetiku. Díky Vám můžeme uskutečňovat sny – a to je skvělý pocit. Ve spolupráci s Carlex Design Vám přinášíme nové možnosti v automobilovém průmyslu. Projekty, které realizujeme, jsou postaveny na pevných základech naší dlouholeté zkušenosti, vášni a inspiraci.

Každý projekt nabízí jedinečnost, kterou si zákazník přeje. Jedná se o mnohem víc než pouhou změnu barvy. Velmi často provádíme proměnu nejen exteriéru, ale také interiéru vozidla, včetně těch nejmenších detailů.

WrapStyle™ & Carlex Design

 

Back to top