O nás

Poznejte náš tým.

Chcete nový design, změnit barvu nebo ochránit lak?

NAŠE VIZE A CÍLE

Jsme automobiloví nadšenci a klíčem k našemu úspěchu je tým odborníků v oblasti polepů aut. Již 15 let zdokonalujeme své techniky, dovednosti a přispíváme ke zkvalitnění našich služeb, kterými jsou polepy dopravních prostředků.

Můžeme polepit vaše auto kvalitní fólií nebo ochránit lak ochranným filmem či keramickou vrstvou. Pro vaše auto můžeme vytvořit jedinečný design během dvou dnů! Cokoliv chcete… stačí svěřit auto do rukou našich designerů.

Našim cílem je být světovou jedničkou v polepech dopravních prostředků. WrapStyle je založen na myšlence komunity lidí v oblasti polepů aut, ochrany laku, tónování autoskel, grafického designu, renovace interiéru aut, polepu lodí či jiných dopravních prostředků. Naše prvotřídní pověst pomáhá členům sítě nabídnout zákazníkům vysokou přidanou hodnotou, která vyžaduje zvláštní přístup a profesionální práci.

Od roku 2011 se rozrůstáme velmi rychle – zdvojnásobili jsme počet našich poboček. Zabýváme se také polepem jacht a lodí. Do konce roku 2020 plánujeme provozovat 26 poboček v metropolích po celém světě.

Jsme WrapStyle a jsme zárukou kvality.

 

WrapStyle

NAŠE SPECIALIZOVANÉ SLUŽBY

Polepy aut
Tónování skel
Ochranné fólie
Lodě a jachty
Ochrana laku
Grafický design

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI?

  • Silná a respektovaná značka
  • Zkušenost
  • Inovace
  • Profesionální přístup
  • Sdílení praktických zkušeností
  • Partnerství s výrobci

AKTUÁLNÍ NOVINKY

Back to top